Nowa Strefa Klienta
i-Księgowość 24
Kontakt
Adres:
Biuro Rachunkowe GAMA.
ul. Myśliborska 104A, lok IIp.
03-185 Warszawa

List: biuro@biurogama.plTen adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
Telefon: (22) 510-10-30, 510-10-40
Faks: (22) 674-60-09

budynek gama


i-Faktury 24
Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24
Rzetelna Firma
solidna_firma
Promocja

20% Rabatu - przez 3 miesiące za polecenie nas innemu klientowi.

Każdy polecający otrzyma 20% rabat liczony od wartości podpisanego kontraktu z nowym klientem

GRATIS - Założenie jednoosobowej Dzialalności Gospodarczej dla klientów, którzy podpiszą z nami umowę o obsługę księgową !!!

Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver
Dodaj opinię
Opinie o GAMA Biuro Rachunkowe

Nasz zespół

Przedstawiamy państwu kadrę zarządzającą i nasz personel,

który pozostaje do Państwa dyspozycji dokładając wszelkich starań by móc wspomóc naszych klientów w praktycznie wszystkich aspektach prowadzonej działalności gospodarczej, zarówno doradzając jak i rozwiązując bieżące problemy związane z Państwa działalnością.

Maciej Grabowski

Dyrektor Zarządzający – Pełnomocnik

Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również Certyfikat Ministerstwa Infrastruktury i uprawnienia Zarządcy Nieruchomości.

Maciej GrabowskiW biurze odpowiada za organizację i zarządzanie i nadzór nad personelem biura oraz całością procesów zachodzących w biurze.

Ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w rachunkowości, zarządzaniu polityką podatkową oraz zarządzaniu finansami przedsiębiorstw.

Praca na stanowiskach od Głównego Specjalisty ds. Inwestycji Kapitałowych w Biurze Zarządu KGHM Polska Miedź S.A, poprzez stanowiska Dyrektora ds. Planowania Strategicznego w OPTIMUS S.A oraz Elbrewery Co. Ltd (obecna grupa ŻYWIEC S.A) do funkcji Prezesa i Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów w spółkach należących do grupy kapitałowej ŻYWIEC S.A oraz HOOP S.A. gwarantuje Państwu wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług przez biuro oraz bezpieczeństwo w zakresie nadzoru nad Państwa zobowiązaniami podatkowymi.

Kontakt:  maciej.grabowski@biurogama.pl

Maria Grabowska

Właściciel Biura – Główna Księgowa

_Maria_Grabowska_2Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych

W biurze odpowiada za prawidłowość naliczeń zobowiązań podatkowych klientów. Zarządza i nalicza zobowiązania podatkowe klientów rozliczających się przy pomocy ksiąg rachunkowych (pełna księgowość).

Ponad 25 lat doświadczenia w księgowości każdego rodzaju przedsiębiorstw, zarówno w  jednoosobowych działalności gospodarczych,  spółkach z o.o.  jak również w bankach oraz przedsiębiorstwach sektora budżetowego.

Wieloletnia Głowna Księgowa w spółkach prawa handlowego oraz Audytor i Rewident wewnętrzny w Banku Zachodnim WBK S.A.

 

Kontakt: maria.grabowska@biurogama.pl

 

Nasz Personel księgowy składa się z 10-12 osób  – (w tym co najmniej 7 doświadczonych  Samodzielnych Księgowych oraz Specjalisty ds. Kadr i Płac), co zapewnia państwu pełne bezpieczeństwo nawet  w okresie czasowej nieobecności 1-2 osób.


Trzon zespołu jest oparty o osoby wykwalifikowane, posiadające nie tylko wykształcenie kierunkowe ale również  co najmniej kilku lub kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w Biurach Rachunkowych lub w działach księgowych spółek prawa handlowego.

 

Galeria

galeria_long2