Nowa Strefa Klienta
i-Księgowość 24
i-Faktury 24
Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24
Kontakt
Adres:
Biuro Rachunkowe GAMA.
ul. Myśliborska 104A, lok IIp.
03-185 Warszawa

List: biuro@biurogama.plTen adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.
Telefon: (22) 510-10-30, 510-10-40
Faks: (22) 674-60-09

budynek gama


Rzetelna Firma
solidna_firma
Promocja

20% Rabatu - przez 3 miesiące za polecenie nas innemu klientowi.

Każdy polecający otrzyma 20% rabat liczony od wartości podpisanego kontraktu z nowym klientem

GRATIS - Założenie jednoosobowej Dzialalności Gospodarczej dla klientów, którzy podpiszą z nami umowę o obsługę księgową !!!

Firmy wyróżnione odznaczeniem Cylex Silver
Dodaj opinię
Opinie o GAMA Biuro Rachunkowe

Nasz zespół

Przedstawiamy państwu nasz personel,  który pozostaje do Państwa dyspozycji dokładając wszelkich starań by móc wspomóc naszych klientów w praktycznie wszystkich aspektach prowadzonej działalności gospodarczej, zarówno doradzając jak i rozwiązując bieżące problemy związane z Państwa działalnością.

_Nasz_Zespol_2

Maciej Grabowski

Dyrektor Zarządzający – Pełnomocnik

Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również Certyfikat Ministerstwa Infrastruktury i uprawnienia Zarządcy Nieruchomości.

Maciej GrabowskiW biurze odpowiada za organizację i zarządzanie i nadzór nad personelem biura oraz całością procesów zachodzących w biurze.

Ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w rachunkowości, zarządzaniu polityką podatkową oraz zarządzaniu finansami przedsiębiorstw.

Praca na stanowiskach od Głównego Specjalisty ds. Inwestycji Kapitałowych w Biurze Zarządu KGHM Polska Miedź S.A, poprzez stanowiska Dyrektora ds. Planowania Strategicznego w OPTIMUS S.A oraz Elbrewery Co. Ltd (obecna grupa ŻYWIEC S.A) do funkcji Prezesa i Wiceprezesa Zarządu ds. Finansów w spółkach należących do grupy kapitałowej ŻYWIEC S.A oraz HOOP S.A. gwarantuje Państwu wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług przez biuro oraz bezpieczeństwo w zakresie nadzoru nad Państwa zobowiązaniami podatkowymi.

Kontakt:  maciej.grabowski@biurogama.pl

Maria Grabowska

Właściciel Biura – Główna Księgowa

_Maria_Grabowska_2Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych

W biurze odpowiada za prawidłowość naliczeń zobowiązań podatkowych klientów. Zarządza i nalicza zobowiązania podatkowe klientów rozliczających się przy pomocy ksiąg rachunkowych (pełna księgowość).

Ponad 25 lat doświadczenia w księgowości każdego rodzaju przedsiębiorstw, zarówno w  jednoosobowych działalności gospodarczych,  spółkach z o.o.  jak również w bankach oraz przedsiębiorstwach sektora budżetowego.

Wieloletnia Głowna Księgowa w spółkach prawa handlowego oraz Audytor i Rewident wewnętrzny w Banku Zachodnim WBK S.A.

Kontakt: maria.grabowska@biurogama.pl

Izabela Ułanowicz

Księgowa

_Iza_Ulanowicz_2W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy Podatkowej Księgi przychodów i Rozchodów (KPiR), posiada umiejętności pozwalające na prowadzenie trudnych i skomplikowanych rozliczeń podatkowych.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w biurach rachunkowych oraz w wydziałach finansowych przedsiębiorstw sektora publicznego.

Absolwentka studiów magisterskich na warszawskiej Akademii Finansów, oraz absolwentka studiów podyplomowych na wydziale rachunkowości Akademii Finansów.

Kontakt: iza.ulanowicz@biurogama.pl, tel: (22) 510-10-30 wew. 103

Halina Dąbrowska

Księgowa

_Halina_Dabrowska_2

W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy Ksiąg Rachunkowych (pełna księgowość).

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w biurach rachunkowych oraz ponad 20 lat doświadczenia w pracy w księgowości na stanowiskach Samodzielnej Księgowej i Głównej Księgowej w spółkach prawa handlowego.

Absolwentka wielu specjalistycznych kursów z zakresu podatków o księgowości w tym kurs Samodzielnej księgowej i Głównej Księgowej.

Kontakt: halina.dabrowska@biurogama.pl, tel: (22) 510-10-30 wew. 104

Justyna Rojek

Młodsza Księgowa – specjalista ds. ZUS

_Justyna-Rojek-2

W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy Podatkowej Księgi przychodów i Rozchodów (KPiR), jak również za naliczanie zobowiązań klientów z tytułu składek ZUS.

Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia licencjackie w Akademii Finansów w Warszawie, obecnie studiuje na wydziale rachunkowości studiów magisterskich na warszawskiej SGH.

Kontakt: justyna.rojek@biurogama.pl, tel: (22) 510-10-30 wew. 105

Mariola Maśniak

Księgowa – specjalista ds. Kadr i Płac

_Mariola_Masniak_2

W biurze odpowiada za księgowanie i naliczanie zobowiązań podatkowych klientów rozliczających się przy pomocy Podatkowej Księgi przychodów i Rozchodów (KPiR), jak również za całość spraw związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej naszych klientów.

Absolwentka studiów magisterskich wydziału Finansów i Rachunkowość Przedsiębiorstw, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia na stanowisku Samodzielnej Księgowej oraz specjalisty ds. Kadr i Płac w spółkach prawa handlowego.

Kontakt: mariola.masniak@biurogama.pl, tel: (22) 510-10-30 wew. 106

Elżbieta Plewińska-Jeż

Asystentka Księgowa – specjalista ds. obsługi księgowo-administracyjnej biura.

_Ela_Plewinska_2

W biurze odpowiada za kontakty z klientami oraz kieruje i nadzoruje organizacją pracy biura, wspomaga również pracę księgowych zajmując się wprowadzaniem dokumentów księgowych.

Studiowała na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej w Warszawie.

Ukończyła wiele kursów z zakresu księgowości i finansów w tym kurs Samodzielnej księgowej.

Posiada ponad 10 lat doświadczenia w pracy w spółkach prawa handlowego.

Kontakt: ela.plewinska@biurogama.pl, tel: (22) 510-10-30, (22) 510-10-40

Galeria

galeria_long2